کلاس پیانو – شیما ابدالی

(0 بررسی)
تماس بگیرید
piano-class-870×500

آموزش پیانو:

کلاس های موسیقی (آموزش پیانو) در آموزشگاه موسیقی پارسیان، توسط اساتید مجرب و تحصیلکرده موسیقی، به صورت جلسات خصوصی برگزار می‌شود و مدرس پیانو در طول جلسه به رفع اشکالات تئوری و عملی هنرجو و آموزش درس جدید پیانو می پردازند.

تاریخچه پیانو

ساز شناسی پیانو

ساز پیانو از سازهای کلاویه ای یا صفحه کلید دار می باشد. صدای پیانو در اثر برخورد چکش‌هایی با سیم‌های آن تولید می‌شود. این چکش‌ها در اثر فشرده‌شدن کلید یا کلاویه ها به حرکت در می‌آیند. سیم‌های پیانو به صفحه‌ای متصل شده‌اند که تقویت‌کننده صدای آن‌ها ست. پیانو قادر است محدوده بسیار گسترده‌ای از اصوات را تولید کند. نت نویسی پیانو در دو حامل انجام می‌شود. معمولاً حامل بالایی برای دست راست است و با کلید سل؛ و حامل پایین برای دست چپ است و با کلید فای خط چهارم نشان می‌دهند. این دو حامل با نت دوی وسط از هم متمایز می‌گردند. نوازنده پیانو باید بتواند همزمان دو خط موسیقی را خوانده و با هر دو دست اجرا نماید.

سن آموزش پیانو

اموزش ساز پیانو به کودک و در همه سنین امکان پذیر است. کودکان می توانند به یادگیری پیانو بپردازند ولی شروع کلاس پیانو بهتر است بعد از گذراندن دوره آموزش موسیقی کودک (ارف) باشد . نوجوانان و بزرگسالان هم  می توانند به آموزش پیانو بپردازند .اموزش موسیقی در هیچ سنی دیر نیست و علاوه بر اینکه  بعنوان تفریح  محسوب می شود می تواند در  تقویت حافظه و توانایی های ذهنی، و هماهنگی چشم ودست نقش  داشته باشد.

میزان تمرین آموزش پیانو

پیشرفت در یادگیری موسیقی و کلیه  رشته های هنری بتدریج و به آرامی انجام می شود و برای موفقیت  و کسب مهارت، تمرین و ممارست لازم است. پیشرفت هنرجویان در نواختن پیانو بستگی به میزان تمرین، پشتکار و استعداد آنها دارد وتمرین روزانه و مداوم ، معمولا کارایی بیشتری دارد.

نحوه برگزاری کلاس آموزش پیانو

کلاسهای موسیقی (اموزش پیانو) در آموزشگاه موسیقی پارسیان به صورت جلسات خصوصی برگزار می شود و مدرس پیانو در طول جلسه به رفع اشکالات تئوری و عملی هنرجو و آموزش  درس جدید پیانو می پردازند.

حدود قیمت ساز پیانو

هنر جویان پیانو می توانند با توجه به شرایط خود و صلاح‌دید استاد مربوطه به تهیه ساز اقدام فرمایند. قیمت پیانو های دیجیتال از حدود دو میلیون تومان به بالا و پیانوهای آکوستیک از حدود هفت میلیون تومان به بالا می باشد. برای تهیه ساز پیانو بهتر است با هماهنگی و راهنمایی استاد موسیقی خود اقدام به خرید فرمایید.

اساتید و هنر آموزانپیانو اموزشگاه موسیقی پارسیان

کلاس اموزش پیانو لازم است که زیر نظر استاد مجرب، تحصیلکرده، دلسوز و کارآزموده انجام گیرد.

مدرس پیانو:

خانم شیما ابدالی کارشناسی ارشد موسیقی

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با دفتر آموزشگاه تماس بگیرید:

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • سطح مهارت مبتدی تا پیشرفته
  • دانشجویان 0
  • ارزیابی بله

30 minutes مورد تا پایان باقی مانده است.

برنامه درسی خالی است

نظرات

میانگین امتیاز

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%